Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 02.03.2024, 19:52
RAPH napisał(a):Wyświetl post
A ja bym chętnie wygrał resztę po 2:1 i kiepskiej grze....Lepiej narzekać na grę niż na wynik...
Ja też, tylko problem w tym ze to niemozliwe.
Odpowiedz cytując