Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 02.03.2024, 19:49
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A dlaczego to Raton faulował, a nie tamten? Ani jeden ani drugi nie dotknęli piłki. Kidy bramkarz mija się z piłką przy wrzutce, zawsze kogoś dotyka i to od dzisiaj mają być karne? Zaczyna się kręcenie. Po bramce dla Odry Sobczak dwa razy był faulowany, a ten gwiżdże w drugą stronę.

Mam nadzieję że to drużynie uświadomi jak to wszystko będzie wyglądało.
Może dlatego, że tamtem wyskoczył pionowo w górę, a Raton wpadł w niego?
Odpowiedz cytując