Drozd napisał(a):

A dlaczego to Raton faulował, a nie tamten? Ani jeden ani drugi nie dotknęli piłki. Kidy bramkarz mija się z piłką przy wrzutce, zawsze kogoś dotyka i to od dzisiaj mają być karne? Zaczyna się kręcenie. Po bramce dla Odry Sobczak dwa razy był faulowany, a ten gwiżdże w drugą stronę.
Mam nadzieję że to drużynie uświadomi jak to wszystko będzie wyglądało.
|
Może dlatego, że tamtem wyskoczył pionowo w górę, a Raton wpadł w niego?