Drozd napisał(a):

A dlaczego to Raton faulował, a nie tamten? Ani jeden ani drugi nie dotknęli piłki. Kidy bramkarz mija się z piłką przy wrzutce, zawsze kogoś dotyka i to od dzisiaj mają być karne? Zaczyna się kręcenie. Po bramce dla Odry Sobczak dwa razy był faulowany, a ten gwiżdże w drugą stronę.
Mam nadzieję że to drużynie uświadomi jak to wszystko będzie wyglądało.
|
Nagonka narkecona przez Widzew, sedziowie beda sie bać i stykowe stuacje pójdą w druga strone (czytaj przeciw nam).
Raton faktycznie zjebal z tym piastkowaniem ale co tez wyciągnął to jego.