Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 02.03.2024, 19:44
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A dlaczego to Raton faulował, a nie tamten? Ani jeden ani drugi nie dotknęli piłki. Kidy bramkarz mija się z piłką przy wrzutce, zawsze kogoś dotyka i to od dzisiaj mają być karne? Zaczyna się kręcenie. Po bramce dla Odry Sobczak dwa razy był faulowany, a ten gwiżdże w drugą stronę.

Mam nadzieję że to drużynie uświadomi jak to wszystko będzie wyglądało.
Nagonka narkecona przez Widzew, sedziowie beda sie bać i stykowe stuacje pójdą w druga strone (czytaj przeciw nam).

Raton faktycznie zjebal z tym piastkowaniem ale co tez wyciągnął to jego.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując