Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 02.03.2024, 19:44
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A dlaczego to Raton faulował, a nie tamten? Ani jeden ani drugi nie dotknęli piłki. Kidy bramkarz mija się z piłką przy wrzutce, zawsze kogoś dotyka i to od dzisiaj mają być karne? Zaczyna się kręcenie. Po bramce dla Odry Sobczak dwa razy był faulowany, a ten gwiżdże w drugą stronę.

Mam nadzieję że to drużynie uświadomi jak to wszystko będzie wyglądało.
Kiedyś graliśmy z Koroną. Ich bramkarz Sokół- taki niespełniony talent, gdzieś tam na ławce w Anglii siedział- wyszedł do piłki i zamiast w piłkę to piąchę sprzedał naszemu. Też był karny
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując