Patryko napisał(a):

Są 3 punkty, do momentu zmian pełna dominacja na boisku.
Co do zmienników, to Olejarka to jakieś kompletne nieporozumienie, zepsuł chyba wszystkie piłki jakie dostał.
Teraz czas na regenerację i solidne przygotowanie do chyba najważniejszego meczu tej rundy.
|
W tej rundzie nie ma "najważniejszego meczu".
Trzeba wygrać 9, więc kolejne 9 jest najważniejsze.