Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 02.03.2024, 18:23
Boże, ale męki w tym meczu - Odra autobus + kontry, my niemrawo i niedokładnie w kluczowych momentach.


Najsłabszy w 1 połowie Goku, najlepsi Duda i Carbo.


Rodado zwichrowany celownik. Strasznie niechlujnie gramy i za wolno. Tutaj pierwszy gol zamknie mecz imo.



Dodam też, że coś ta teoria Markusa o Ratonie jako gościu, któremu piłka po piątce nie lata się nie klei. W 20któreś minucie rzut z autu do środka piątki (to taka sytuacja w której Markus udowadnia słabość Brody, a ja uważam, że tam za gęsto było od piłkarzy Odry, żeby wyjść), Po 40 minucie rzut rożny i tu już piłka wzdłuż linii piątego metra i tu już bym się przyczepił, że powinien wyjść. Jedno wybite dośrodkowanie i znowu pod nogi przeciwnika.... dobrze, że tamten chybił. Od takich wybić, wolę ich brak bo znowu się smrodu narobiło. Czekamy na drugą połowę.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 02.03.2024 o godz. 18:57.
Odpowiedz cytując