Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93767
Stary 02.03.2024, 15:15
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Nikt w Polsce poza nami nie zajmuje się analizą odlotów JK, 1 liga, miejsce 5 czy któreś i tyle w temacie. Wizerunek połączony z bandytami był oczywiście fatalny.
Natomiast nie wmawiajmy sobie, że pierdoły o ai i nowoczesnym klubie kogokolwiek obchodzą dopóki jesteśmy średniakiem 1 ligi, mamy kilkadziesiąt baniek zobowiązań i tylko powiększamy tę kwotę. Tak ich obchodzą jak nas obchodzą kulisy radomiaka albo ŁKS-u.
Jak by tak było, to meczyki, PS i reszta portali nie wrzucałyby na jedynkę tekstu że mamy długi, a meczyki nie reklamowały streama Królewskim i robiły z nim wywiad na końcu.
Nasza wartość medialna nie zależy od pozycji w tabeli, tylko kibiców. A tych na stadionie i przed telewizorem jest masa.
5 miejsce w pierwszej lidze i trzeci najbardziej medialny klub w Polsce. Może czwarty - ale nie niżej.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.03.2024 o godz. 17:05.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując