|
Przecież gadanie przez Markusa, ze AI pomaga w zmianie wizerunku Wisły, żeby już nikt nie myślał, ze Wisłą to bandyci, są tak samo poważne jak gadanie KOALIKA, że Wisła wzięła Rudego zamiast Papszuna.
KOALIK i Markus to dwaj propagandyści. Markus sobie znalazł usprawiedliwienie na głupotę o AI i mu się zaczęły te bajki kleić. Tylko dlatego powtarza, że AI super bo jest w tym ukryty cel.
Markus to jest człowiek obłąkany, bo bezkrytycznie patrzy na zachowania Królewskiego i politykę prowadzenia klubu.
Wszystko co złe to wina trio, Jaro się tylko przyglądał wtedy. Teraz od roku jest sam ale on się nadal uczy więc trzeba mu wybaczyć wszystko co złe.
W kwestii kalek i szrotu typu Sapała czy Basha - ci są ble, ale kalekę Boatenga - do gry za pół roku gotowego, będzie chwalił jako super transfer, a w kolejnym zdaniu powie, że nie mamy zawodników do gry na już. Nie mamy dlaczego? Bo media i hejterzy na forum zniechęcili Wisłę do pozyskania kogoś na środek pomocy.
Gościu jest tak .......nięty, że aż żal. Na wszystko jest bajeczka, jakieś usprawiedliwienie i własna wersja zdarzeń.
Gdzie każdy kto Wisłą się interesuje, to chyba kuma, że od wizerunku bandytów odeszliśmy tak po 1-2 latach rządów trio. Tzn odeszliśmy od razu po przejęciu klubu przez nich, ale jeszcze gdzieś tam przez chwilę ta łatka była i trzeba było czasu aby ludzie zapomnieli.
Nawet dzisiaj po wydarzeniach w Radłowie raczej nikt nie mówi, że kibice Wisły to mordercy itd. Nie ma przenoszenia tego na Wisłę, na stadion itd. Powstała jedynie pod presją zjebów z Legii zmowa, żeby Wisły nie wpuszczać na mecze ale raczej nie wpływa to na obraz klubu. Nikt nas nie wpuszcza bo jest nagonka na nas ale jednocześnie nikt tak na prawdę nie mówi, ze Wisła Kraków = bandyci = mordercy i serio się ich boimy, cały klub bandyci i nie chcemy ich znać.
Obecne bajki, gadki o AI mogą nam już jedynie zaszkodzić wizerunkowo. Bo już się ośmieszyliśmy - miały być cuda, algorytmy, a nie umiemy znaleźć nawet pół piłkarza na już. Jeszcze 2-3 okienka w tym stylu i każdy będzie miał bekę z naszego nowoczesnego klubu, który przed erą AI ściągał mniejszy szrot niż za AI - co się będzie wiązało z ograniczonymi funduszami między innymi, ale nikt na to nie będzie patrzył.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|