Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3072
Stary 02.03.2024, 12:26
Drozd ale dlaczego sapała ma trenować tylko 8 h dziennie? Ma w kontrakcie zapisaną pracę na jeden etat czy jak? Moze niech trenuje 20 h dziennie, zostanie mu tylko 4 h na spanie. Od razu by sam z klubu odszedł.

No a ratowanie się tym, że jego ściągnął Wuja z JB, tylko pokazuje jaki jesteś głupi. No spoko, jego ściągnął Kuba, a teraz Jaro chciał ściągnąć połamańca z Ghany i ściągnął typa, który Sapałę to o dwie długości wyprzedza w waleniu w chuja, skoro ważył ponad 100 kg, czyli nasz nowy nabytek Omrani.

JB przedłużył też kontakt Wujkowi bez sensu itd itd. Jakoś wszystkie patologiczne działania z wtedy, gdy rzekomo Jaruś był tylko pionkiem, są powtarzane gdy rządzi samodzielnie.

Basha/Sapała - Omrani/Boateng. Ogólnie ściąganie kalek
Wuja brak zwolnienia i trzymanie na siłę - Sobol to samo.

Także ty i markus, jesteście takimi idiotami, że nie widzicie nic co sie w tym klubie dzieje.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując