wolfy napisał(a):

|
To efekt tego, że w odróżnieniu od większości klubów Wisła Kraków to marka medialnie, więc każda menda próbuje się do nas przykleić.
|
No dokładnie,tak było,jest i będzie dlatego trzeba wiedzieć co się mówi i warzyć słowa bo wystarczy pierdnięcie i już cała piłkarska Polska o tym klepie.