Markus napisał(a):

Gdyby był już zdrowy, zapewne grałby szybciej niż niektórym się wydaje. Klub to sprawdził, został przebadany i okazało się, że nie jest, więc nie dostał kontraktu. W tym akurat nie ma nic nienormalnego.
Błąd został być może popełniony przy podjęciu decyzji o wypożyczeniu Fazlagica, który teraz mógłby być rzeczywiście przydatny.
|
Na tej samej zasadzie chcesz zatrudnić gościa do pracy fizycznej który przebywa na L-4 od 7 miesięcy. I potrzebujesz gościa na teraz a nie za pół roku do roboty
To się nie mogło udać, a już pisanie że mamy drugiego Igbekeme to lekka kompromitacja JK. Po co w ogóle to pisał?