Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 02.03.2024, 11:23
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Tak samo jak oddanie Biegańskiego - po czym trzeba ratować się jakimś Białorusinem, który ma takie same, albo mniejsze szanse na zbawienie Wisły, jak Mikołaj.
Ten zarząd powinien nazywać się "Błąd na błędzie i ratowanie w ostatniej chwili".
Rozróżnijmy dwie sprawy:

- Fazlagicia, który od biedy mógłby zagrać na środku i pewnie nie byłoby dramatu, a którego puszczono mimo problemów Talara i Gogóła oraz tego jaką historię mają Sapała i Basha
- Biegańskiego, który nie nadaje się do gry jaką preferuje Rude bardziej niż Broda. Gdzie kontuzje bramkarzy są jednak znacznie rzadsze.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.03.2024 o godz. 12:01.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując