Markus napisał(a):

|
Ponieważ jak widać zdaniem trenerów Dziedzic to transfer bardziej na przyszłość i nie jest jeszcze gotowy grać na potrzebnym Wiśle poziomie. Dzisiaj Wisła potrzebuje jeszcze innej opcji do środka pola - widzą to trenerzy i stąd klub podjął próbę wzmocnienia pozycji.
|
A ten Boateng to był transfer na teraz?Chyba do Wisły AMP Futbol....