Markus napisał(a):

Dokładnie tak, ale widzisz jaką całe środowisko rozkręcało nagonkę na Królewskiego i nasz pion sportowy, którzy widząc to próbowali ściągnąć do środka Boatenga.
Jaroo prawie chodził po ścianach.
Bardzo szkoda, że najwyraźniej nie mieliśmy nikogo innego, kogo moglibyśmy spróbować tam ściągnąć po oblaniu przez tego kandydata testów medycznych.
|
Tak, bo obudziliśmy się w przedostatnim dniu okna że ani Basha, ani Sapała nie mają zdrowia na ligowe granie. Tak samo sprawa z Gogółem - miał problem już na początku przygotowań i szukano leczenia zachowawczego.
Na dokładkę też oddano Fazlagicia który nie ma problemów z tym żeby z miejsca grac już w Łecznej.
Pion sportowy jechał na ryzyku i opcji na koniec okna nie mieli już żadnych - o to można mieć największe pretensje. Potwornie źle poprowadzono obsadę tej formacji w tym oknie.