Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3061
Stary 02.03.2024, 08:43
azor napisał(a):Wyświetl post
Prezentuje podejście „jak jesteś frajerem to się nie dziw że cię jak frajera traktują”. A my przy transferach zachowujemy się właśnie jak frajerzy, od lat.

Można zaproponować Twoje rozwiązanie, które przy cwaniaczkach pokroju Sapały poskutkuje jednym - sądem przy PZPN. Biorąc pod uwagę naszą historię sporów sądowych - genialny pomysł.

I tak, to co proponujesz to definicja klubu kokosa.
I co Sapała w sądzie powie? Poskarży się, że mu każą trenować? W kontrakcie zakładam, że jest wykonywanie poleceń trenera. Koniec dyskusji. Pajac jaro1 bredzi o jakichś kamieniołomach. Nie. Zwyczajny trening tylko 8 h dziennie, a nie 2 jak reszta, która zobowiązania kontraktowe traktuje poważnie.

Do klubu kokosa z tego co pamiętam trafiali za brak chęci przedłużenia umowy. Czyli inna forma tego co teraz Napoli robi z Zielińskim. Różnica jest zasadnicza.

To co ja proponuję to jedynie rodzaj motywacji do wywiązywania się z kontraktowych zobowiązań. Bo jeden z drugim nie zarabia 40 000 miesięcznie za to, że łaskawie trzeźwy przyjdzie na trening. Na 2 h dziennie. Nie podoba Ci się? Zaproponuj jak spowodować żeby leser nie psuł atmosfery w szatni. Bo to co widzimy na boisku to nie cały wpływ takiej postawy na drużynę. Skoro jeden może mieć w dupie i nie ma żadnych konsekwencji to zaraz znajdą się kolejni.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując