krysztal napisał(a):

|
To kto do ku.rwy nędzy mu te 40 tyś miesięcznie dał?Sam z kasy pobiera?Ciekawe ile telefonów przed tym transferem wykonano a przede wszystkim do kogo.Bo Jaro to namiętnie dzwoni i zasięga opinii a najprostszej rzeczy nawet na Transfer Markcie nie sprawdzi tylko ciągnie na testy chłopa z rozjebanym kolanem.Na szczęście ktos się połapał bo za pół roku miałbyś następnego do ćwiczeń z Sapałą.
|
Jak to kto? Rodzina na swoim. Tak samo jak Fazlagicowi, Żyrze, Bashy ... Tylko Coley do którego najbardziej się wszyscy przyp.... prezentuje jako taki poziom.
Jaroo1 napisał(a):

Pomysł drozda - niech 8 godzin biega sprintem. No ok, i każą mu 8 godzin biegać, a on zamiast sprintem to będzie truchtał i powie, że szybciej nie umie. I co mu zrobisz? Zaskarżysz go, że nie ma umiejętnosci sprinterskich?
Czasy się zmieniły, nikt już taki głupi jak ty nie jest. Robić się w konia, to tylko takie debile jak Królewski się dają, że podpisują byle koko, a później płaczą. Nikt normalny się nie da poniżać w pracy.
|
A gdzie ja napisałem, że ma biegać sprintem analfabeto? Niech sobie truchta, ale 8 dziennie, a nie 2h treningu, a potem balanga za 40 000 miesięcznie.
Buchachacha zajeżdżać treningami? Skoro na boisku prezentuje się ja oldboy to treningu potrzebuje, a jak faktycznie jest oldboyem i nie da rady to renegocjacja albo rozwiązanie kontraktu i tyle.
Natomiast to nie Królewski dał się zrobić w konia. Tylko Brzęczek i Błaszczykowscy czyli rodzinka na swoim. Więc nie bredź, bo Królewski zatrudniając Kiko, a teraz Rudego ratuje sytuację po patologii, która zawładnęła klubem pod rządami ro