nero napisał(a):

|
Wy macie te pierd.olenie w genach? Miła niespodzianka, żaden mus... ja pier.dole urodzeni przegrywy. Dostaliśmy najsłabszego rywala i mamy awansować, a nie pier.dolić, że to żaden mus.
|
Mus tj. awansować do ligi bo tam leży kilkanaście baniek i może jacyś nowi sponsorzy się znajdą inaczej szlag to trafi w lecie.
Za PP do którego zresztą i tak wciąż daleko nie utrzymamy nawet takiej kadry jaką mamy dziś.