Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#420
Stary 02.03.2024, 07:54
nero napisał(a):Wyświetl post
Wy macie te pierd.olenie w genach? Miła niespodzianka, żaden mus... ja pier.dole urodzeni przegrywy. Dostaliśmy najsłabszego rywala i mamy awansować, a nie pier.dolić, że to żaden mus.
Mus tj. awansować do ligi bo tam leży kilkanaście baniek i może jacyś nowi sponsorzy się znajdą inaczej szlag to trafi w lecie.
Za PP do którego zresztą i tak wciąż daleko nie utrzymamy nawet takiej kadry jaką mamy dziś.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 02.03.2024 o godz. 08:10.
Odpowiedz cytując