Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3059
Stary 02.03.2024, 07:47
Jak gwiazdy Valckxa - w rzeczywistości wypaleni oldboje z gwiazdorskimi kontraktami miały spotkać się z Podbeskidziem, a potem z Cracovią, to aż z wrażenia nie mogły strzelić żadnego gola.

Tak samo jak Hiszpanie z Fernandezem 120 tys. na czele zostali ośmieszeni przez Puszczę.

Najdroższa i najbogatsza Wisła kompromitowała się od jesieni 2011 r. przez kilkanaście miesięcy, a najbogatszy klub w historii pierwszej ligi - hiszpańska Wisła została pogrążona przez biedną Puszczę.

Między rządami Sarapaty i środowisk kibicowskich, a erą holenderską należy postawić znak równości, bo to było jedno wielkie złodziejstwo i bandytyzm.
Odpowiedz cytując