|
Jak gwiazdy Valckxa - w rzeczywistości wypaleni oldboje z gwiazdorskimi kontraktami miały spotkać się z Podbeskidziem, a potem z Cracovią, to aż z wrażenia nie mogły strzelić żadnego gola.
Tak samo jak Hiszpanie z Fernandezem 120 tys. na czele zostali ośmieszeni przez Puszczę.
Najdroższa i najbogatsza Wisła kompromitowała się od jesieni 2011 r. przez kilkanaście miesięcy, a najbogatszy klub w historii pierwszej ligi - hiszpańska Wisła została pogrążona przez biedną Puszczę.
Między rządami Sarapaty i środowisk kibicowskich, a erą holenderską należy postawić znak równości, bo to było jedno wielkie złodziejstwo i bandytyzm.
|