|
Przywołano Sapałę bo po filmiku sprzed lat zyskał łatkę imprezowicza - prawdziwą albo nie. Jeśli faktycznie imprezuje i ktoś tu chce żeby klub miał podstawę żeby dać mu po kieszeni to niech go pstryknie nad flaszką i to będzie jakakolwiek podstawa do ukarania.
Basha i Żyro - każdy wiedział, że mają zniszczone nogi, Sapała też podupadł zdrowotnie i Raków go rozwiązał. Pierwszy lepszy z nas wiedział i zapewne nigdy by nie podpisał przynajmniej B&Z, ale mędrcy w klubie wiedzieli lepiej.
|