Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3054
Stary 02.03.2024, 00:31
Markus napisał(a):Wyświetl post
Te patologiczne zachowania i praktyki w polskiej piłce w każdym sezonie stosuje mnóstwo klubów. Nawet w Ekstraklasie wiele z nich zalega z płatnościami. Wisła tego nie zmieni poświęcając lub ograniczając na ołtarzu walki o zasady swoje szanse na awans w obecnym sezonie, poprzez przedłożenie ich ponad (przykładowo) zakontraktowanie potrzebnych zawodników.

Na coś pieniędzy zawsze musi zabraknąć, klub ma ograniczone zasoby. Nie mamy maszynki do robienia pieniędzy. Zawsze trzeba wybierać, co w danym momencie jest ważniejsze i korzystniejsze dla niego, z czego można zrezygnować, gdzie się porozumieć i dogadać... Jeśli piłkarze akceptują tą sytuację, nie rozwiązują kontraktów, jest zrozumiałe, że Wisła nie chce poświęcać swoich szans w obecnym sezonie na rzecz zadowolenia takiego Sapały czy Bashy.

Oczywiście można jak aktywiści klimatyczni promujący Zielony Ład zasłaniać się ideałami i próbować zmienić świat, ale trzeba wpierw przekalkulować czy jest to w ogóle możliwe, nie narobi w danej sytuacji jeszcze większych szkód i czy naprawdę się opłaca. Co z tego, że Wisła będzie bardziej dbać o terminową wypłatę wynagrodzeń, jeśli inne kluby dalej tego samego nie będą robić i odpadnie przez to z walki o awans, bo ważniejsza jest pensja Sapały niż napastnik którego brakuje?
Co mnie obchodzą inne kluby i ich prezesi,to nie oni latali po redakcjach i chwalili się jak to zmienili podejście do podpisywanych umów.Piękne słowa i nawijanie makaronu na uszy a jak przyjdzie co do czego to nie ma kilkunastu tyś miesięcznie żeby szkole za jedzenie i opiekę zapłacić a jest na otyłego napastnika który nie wiadomo czy zagra(to znaczy teraz po całej aferze zagra na pewno choćby go Jaro miał na plecach po boisku nosić)
Odpowiedz cytując