Drozd napisał(a):

Czy jesteśmy memem czy nie to akurat mam głęboko.
Jeżeli piłkarz opieprza się na boisku i robi to ostentacyjnie to niech dostanie w pi....e na treningu, aż się zesra. Skoro i tak mu trzeba płacić, a w weakend na ławę do rezerw żeby nie miał czasu balować. I tylko czekać az złamie umowę i wyp... na zbity pysk dyscyplinarnie. Proste.
|
Piękna rozmowa o dupie Maryni.Nie w tym rzecz.Proszę bardzo niech klub przywali mu kare za złe prowadzenie się albo dojadą go na treningach albo niech ubiera i rozbiera choinkę w bazie w Myślenicach jak swego czasu Trytko w Jadze,zobaczymy gdzie to nas zaprowadzi.Innymi słowy niech klub podejmie działania i przestanie zachowywać się jak "Janusz biznesu" ładnie się mówi w wywiadach z zaprzyjażnionym dziennikarzem jakim to się jest nowoczesnym światowcem a tu jak przyjdzie co do czego to słoma z butów wystaje.Człowiek może wyjść z Hańczowej ale Hańczowa z człowieka nigdy.