Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3050
Stary 01.03.2024, 21:54
azor napisał(a):Wyświetl post
Maj gad, kontroluj swoje odklejenie…co chcesz zrobić? Czy Sapała przychodzi na treningi na fazie z kryształem zaschenitnym w nosie? No nie - po prostu gra, o ile się już pojawi na boisku żenująco slabo. „Kontuzje” choć bardziej nazywałbym to niedyspozycją nie są żadnym argumentem. W praktyce za co chcesz Ty go karać? Że jest słabym, podatnym na kontuzje gościem? Jest 21.40, umyj jajka, przywodziej koszul o śmigaj do Frania porobić mu zdjęcia, może wtedy jakimś cudem Twoje infantylne propozycje będą miały sens.
Prezentujesz podejście "ruchajcie mnie w dupę dalej, bo nic nie mogę zrobić". Ponownie gratuluję dojrzałości.

Słaby podatny na kontuzje gość, nie zasługuje na 40 000 miesięcznie. Proste. Albo wykonuje swoje zobowiązania na zakontraktowanym poziomie, albo zmiana stawki do wartości adekwatnej, albo bieganie na zmianę z rozciąganiem do końca kontraktu. A jak się nie podoba to droga wolna.


I nie ma to nic wspólnego z "klubem Kokosa".
Ostatnio edytowane przez Drozd : 01.03.2024 o godz. 21:58.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując