Ale w gestii kibiców Wisły na meczu finałowym legijni mąciciele nie mają nic do gadania a już tym bardziej ich pazie pokroju śląska czy ŁKSu.
Swoją drogą ciekawe, czy kibice Piasta dołączą do tej żenującej paranoi i nie wesprą swojej drużyny w tak ważnym meczu
Ach i co do frekwencji w ostatnim meczu to fanów Widzewa było ponad 3 tysiące, więc minimum tyle odejmijcie. 30 koła nie stuknie, nie ma szans, ale ze 22 też byłoby zacne.