Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93758
Stary 01.03.2024, 21:08
nero napisał(a):Wyświetl post
Takim podejściem równie dobrze można wziąć Mietka spod Żabki. Będzie jeszcze tańszy i może nawet szybciej się zwróci, pomyśl to zaskoczenie na rywalu wchodzi Mietek, nikt Mietka nie zna, to by było coś.
No, jeśli chcemy być dziecinni to tak, można wziąć Mietka. 😀
Chyba jednak staramy się być poważni.
Odpowiedz cytując