Drozd napisał(a):

|
Dla takich plażowiczów powinien byś specjalny program treningowy. 8 h dziennie zap.... i po sprawie, a mecze w rezerwach na ławie.
|
Klub kokosa w naszym przypadku, gdzie już i tak jesteśmy memem to nie jest najlepsze rozwiązanie.
I tak Sapała się nie wywiązuje i częściej jest we Franticu niż na boisku, co nie zmienia faktu że tak wygląda ta branża - od tego jest scouting żeby gościa zweryfikować pod kątem piłkarskim, zdrowotnym, mentalnym - żeby ryzyko takich pasożytów zminimalizować. U nas transfery robione są na trytytke i potem tak się to kończy.