Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3038
Stary 01.03.2024, 18:51
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Problem jest taki, że po podpisaniu kontraktu to klub jest na straconej pozycji i musi płacić. Piłkarz wystarczy, że będzie pracować na treningach i można mu skoczyć (patrz plażowicz Fazlagić na ekstraklasowym kontrakcie).

Możemy sobie tu dyskutować o Sapale i jego wyjebce na grę, ale jak przyjdzie co do czego i pójdzie do sądu po zaległe pensje, to po prostu wygra.
Dla takich plażowiczów powinien byś specjalny program treningowy. 8 h dziennie zap.... i po sprawie, a mecze w rezerwach na ławie.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując