|
Płacze nad kontraktem Sapały - tylko tutaj to jest możliwe.
P.S. Nie dziwi mnie ze to akurat on donosi. Zero na boisku, zero profesjonalizmu - co mu zostało jak to jego ostatni w miarę poważny kontrakt? Za co sobie pobaluje?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.03.2024 o godz. 18:15.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|