Szneka napisał(a):

|
i tu przy okazji środka pomocy włącza się temat tragicznego Fazlagicia. Jaki by on nie był słaby to gorzej niż Sapała z Tychami by nie zagrał a byłoby pole manewru.
|
Zgadzam się, raczej większej parodi by nie odstawił, najwyżej taką samą.