Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#406
Stary 01.03.2024, 16:17
Nie ma co się cieszyć na losowanie, bo Piast to przecież takie Tychy tylko lepsze. O ile nie wystrzelimy formą za miesiąc, to nas wypunktują na luzie swoimi kontrami, a nasze 150 dośrodkowań i strzały powyżej 20 metrów będą co najwyżej wyglądać fajnie tylko w statystykach. Wolałem Jagę, bo jak już odpadać, to po emocjonującym meczu i wymianie ciosów z liderem Ekstraklasy, a nie męcząc bułę.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując