Wyświetl pojedynczy post
redrum
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#401
Stary 01.03.2024, 15:27
Cytat:
Łódzki klub złożył protest do Polskiego Związku Piłki Nożnej ws. środowego (28 lutego) meczu Fortuna Pucharu Polski. O krokach podjętych przez Widzew poinformował na platformie X rzecznik prasowy Marcin Tarociński.


Widzew Łódź złozył protest do PZPN w związku z przebiegiem meczu 1/4 finału Fortuna Pucharu Polski. Podstawą była błędna decyzja sędziego, który wypaczył wynik spotkania. Klub wnosi o powtórzenie meczu, w celu wyłonienia zwycięzcy w sportowej rywalizacji.

https://radiolodz.pl/widzew-lodz-w-p...rotest,356466/


Odpowiedz cytując