Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93753
Stary 01.03.2024, 15:18
Cytat:
To złe rozwiązanie, bo wtedy tracisz możliwość prostowania jego głupot i nieustannego hejtu, którymi od wielu tygodni próbuje zaszkodzić Królewskiemu, Rude i Wiśle. Nic innego się dla niego nie liczy.
Markus widzę, ze sraczka cały czas jest.

- kibice narzekali, ze Jaro chce ściągnąć do środka pomocy kompletną kalekę, która i tak by nie zagrała w tym sezonie - no kurde, straszne. I tu mówimy, że chciałbym kogoś do środka na JUŻ, żeby pomógł awansować. I cieszyłeś się, ze kaleka ma przyjsć, która nawet nie zagra w tym sezonie?

- Jaro się ugiął i pod presją hejterów z forum już nikogo nie chciał sciągnąć. Prawdziwy mąż stanu. Szkoda, że nie słucha takiego lizodupa jak ty, bo wtedy by pewnie i ze dwie kaleki wyczarował jeszcze w to miejsce i by było kim "grać"

- nowoczesny klub, AI, Kiko znający rynek hiszpański, z którego można tysiącami graczy ściągać do cienkiej I ligi polskiej - no tak twierdziłeś, ze ten rynek hiszpański jest niewyczerpalny. Jak widac już się wyczerpał dla nas i naszych możliwości finansowych. Znowu pech, tyle mamy możliwości i narzędzi a nie możemy nawet jednego piłkarza znaleźć na poziom I ligi

Liż się dalej z Lesiem po jajkach, fajnie wam to wychodzi.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując