Cytat:
|
To złe rozwiązanie, bo wtedy tracisz możliwość prostowania jego głupot i nieustannego hejtu, którymi od wielu tygodni próbuje zaszkodzić Królewskiemu, Rude i Wiśle. Nic innego się dla niego nie liczy.
|
Markus widzę, ze sraczka cały czas jest.
- kibice narzekali, ze Jaro chce ściągnąć do środka pomocy kompletną kalekę, która i tak by nie zagrała w tym sezonie - no kurde, straszne. I tu mówimy, że chciałbym kogoś do środka na JUŻ, żeby pomógł awansować. I cieszyłeś się, ze kaleka ma przyjsć, która nawet nie zagra w tym sezonie?
- Jaro się ugiął i pod presją hejterów z forum już nikogo nie chciał sciągnąć. Prawdziwy mąż stanu. Szkoda, że nie słucha takiego lizodupa jak ty, bo wtedy by pewnie i ze dwie kaleki wyczarował jeszcze w to miejsce i by było kim "grać"
- nowoczesny klub, AI, Kiko znający rynek hiszpański, z którego można tysiącami graczy ściągać do cienkiej I ligi polskiej - no tak twierdziłeś, ze ten rynek hiszpański jest niewyczerpalny. Jak widac już się wyczerpał dla nas i naszych możliwości finansowych. Znowu pech, tyle mamy możliwości i narzędzi a nie możemy nawet jednego piłkarza znaleźć na poziom I ligi
Liż się dalej z Lesiem po jajkach, fajnie wam to wychodzi.