Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 01.03.2024, 14:09
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Tobie się już chyba całkiem odkleiło.Klub ściągnął na testy medyczne i miał zamiar zakontraktować kalekę w dosłownym tego słowa znaczeniu.Kuriozalne jest to,że klub w ogóle podjął ten temat.Może jakby te 8 tyś euro które pójdzie na pensje dla tego ulańca dołożyć na środkowego pomocnika nie trzeba by było grzebać aż tak głęboko w śmietniku
Odkleiło się jedynie tym którzy nie widzieli zasadności zakontraktowania przez Wisłę dodatkowego środkowego pomocnika. Klub nie miał zamiaru ściągać żadnego kaleki, dlatego sprawdził jego zdrowie i poddał testom medycznym. Był bowiem pewien jego umiejętności, znak zapytania stał tylko przy stanie jego zdrowia. Uryga pauzował jeszcze dłużej niż on, a dziś gra i to jeszcze w podstawowym składzie.

Tak jak w każdym normalnym klubie testy te przeprowadzono przed podpisaniem kontraktu i ponieważ je oblał, tak jak w każdym normalnym klubie tego kontraktu nie dostał. A tutaj rozpętała się ciężka nagonka na władze Wisły, że próbują kogoś ściągnąć do drugiej linii, o kim wiedzieli, że jest dobry i w zasięgu aktualnych możliwości finansowych klubu.

Skoro nie pojawili się inni kandydaci, może warto dopuścić też myśl, że oczekiwania finansowe wielu z nich znacznie przekraczałyby dzisiejsze możliwości klubu?
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując