|
Podsumowanie wywiadu w ujęciu Królewskiego: fajnie by było, żeby Wisła była klubem, który płaci w terminie, ale póki co wykorzystamy każdą "okazję", która odsunie od nas taką możliwość. Młodzież nie musi spać i jeść, ważne, żeby mieć czwartego napastnika, który będzie gotowy do gry za miesiąc na półtora miesiąca.
|