Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93738
Stary 29.02.2024, 13:58
Markus napisał(a):Wyświetl post
Chyba śnisz.

Od początku pisałem, że Wisła najpewniej uzna, że stać ją na wydatek rzędu 2000 euro za tego gracza. Rozminąłem się z rzeczywistością?
(...)
Widzę że reformułowanie tego, co pisałeś weszło Ci już mocno w krew.

Ta rozmowa nigdy nie przybrała formy tego, co Wisła, tudzież Królewski, "uzna". Zawsze była dyskusją o tym jak jest rzeczywiście i jak być powinno.

Argument, jaki teraz zaprezentowałeś, jest równie głupi co wcześniejsze "skoro Kiko tak uznał, to tak jest". Teraz tylko podstawiasz kolejną osobę.

W ten sposób żadna dyskusja z Tobą nie ma sensu...

Zwłaszcza że od dawna mamy jasny obraz tego, że Królewski często i gęsto się:
- myli w wyborach,
- rozmija z rzeczywistością w wypowiedziach.
Faktycznie, dobry autorytet na argument z autorytetu.
Odpowiedz cytując