|
Nie zgadzam się że całkowicie zamyka temat, bo z racji że Tychy grają z Arka to max strata po tym spotkaniu to 7 pkt przy naszej porazce z Odrą. Tylko wtedy z Arka już nic poza wygrana się nie liczy
Wygrywając z Odrą nikt nam nie odskoczy na więcej niż 4 pkt.
|