|
Przegrana w tym meczu moim zdaniem zamyka temat miejsc 1-2 dla Wisły na koniec sezonu (przy wygranej drużyn z topu).
Jak wyjdą na ten mecz z takim zaangażowaniem jak z Widzewem, to myślę, że spokojnie możemy zgarnąć 3 punkty.
Obawiam się tylko poziomu zmęczenia u Dudy i Carbo, którzy wypruli flaki w meczu z Widzewem.
Optymistycznie 1-3 Goku Uryga Rodado
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|