Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1510
Stary 29.02.2024, 11:28
Największy minus VARu to w mojej opini analizowanie akcji bez dynamiki i w stopklatkach które zupełnie nie odzwierciedlają sytuacji boiskowych.

I tak - faule przeważnie wydają się poważniejsze/ ich siła na zwolnieniu jest przesadzona.

Spalone - tutaj również istotna jest dynamika, choć tu var akurat najwięcej sytuacji faktycznie "prostuje". Niemniej spalony spalonemu nierówny.
Co innego wracać że spalonego (jak Łasicki przy 1-1), a co innego spalić wychodząc na czystą pozycję. Tu wypada iść z duchem gry, gdyż i korzyści z przebywania na pozycji spalonej nie mieliśmy kompletnie żadnej, tym bardziej że był minimalny.

Dla mnie tych kontowersji przy 1-1 było mniej niż się wydaje. Przed era var nikomu by nie przyszło do głowy aby zastanawiać się nawet nad nie uznaniem tej bramki.
Odpowiedz cytując