swiety37 napisał(a):

|
Na tej samej zasadzie jak po strzale piłka odbija się od np słupka i dobija ją inny gracz będący w momencie strzału na pozycji spalonej.
|
no ale z drugiej strony, gdy piłke podaje przeciwnik spalonego nie ma , więc jednak jest kontrowersja, jak interpretować kontakt Wiślaka z piłką
no ale to już dywagacje, rozumiem i wycofuje sie z tego fragmentu