Maine_Coon napisał(a):

|
Mam dziwne wrażenie że Widzew w 1 lidze byłby teraz 5-9 miejsce
|
Jeśli Widzew byłby w 1 lidze na 5-9 miejscu to na którym miejscu bylby Lech czy Górnik z którymi wygrał? Przecież to wszystko to pojedynczy mecz. W dodatku o dużej stawce i ładunku emocjonalnym.
Nie ma absolutnie żadnych podstaw na deprecjonowanie przeciwnika. Bylismy tego dnia lepsi, lepiej przygotowani, z ławki wpuściliśmy podstawowych zawodników w przeciwieństwie do Widzewa. W dodatku goniliśmy wynik, a to też mocno nakręca statystyki.
Fajnie to wyjaśnił Myśliwiec po meczu.