|
Mógłby ktoś na spokojnie wypowiedzieć się o sytuacjach z meczu:
1. Karny dla Widzewa - był, nie był.
2. Bramka na 1:1 - spalony, zawodnicy przeszkadzali czy nie brali udziału w grze
3. Anulowany gol Widzewa (1:2) - wbiegł za szybko
4. Ew. czerwone kartki dla Widzewa
p.s. oczywiście jako, że sędzia ma rację to sytuacje są rozstrzygnięte. Praktycznie. A teoretycznie?
|