Jaroo1 napisał(a):

A co chce grać? Nieskutecznie w pierwszych połowach, w drugich połowach słaniać się po boisku i strzelać na farcie na remis w ostatniej minucie?
Wygrana z drużyna ekstraklasy to na pewno pozytyw. Bilans 2-1 to pozytyw. Tylko póki co to 2 mecze były słabe, dzisiaj był dobry ale nie było skuteczności, i obydwa zwycięstwa to fart (VARy, gole w końcówkach itd).
A na farcie długo się nie pociagnie, co pokazała seria Wuja i Sobola z ich początkowych sezony/rundy.
|
K... jakiś ty mundry.
Pozytyw? No nie przesadzaj. Przecież na farcie.
Skończyło się okno na napiepszanie ? To zaczynasz bredzić jak potłuczony.
Kretyn.