Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#525
Stary 29.02.2024, 00:43
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
A co chce grać? Nieskutecznie w pierwszych połowach, w drugich połowach słaniać się po boisku i strzelać na farcie na remis w ostatniej minucie?

Wygrana z drużyna ekstraklasy to na pewno pozytyw. Bilans 2-1 to pozytyw. Tylko póki co to 2 mecze były słabe, dzisiaj był dobry ale nie było skuteczności, i obydwa zwycięstwa to fart (VARy, gole w końcówkach itd).
A na farcie długo się nie pociagnie, co pokazała seria Wuja i Sobola z ich początkowych sezony/rundy.
K... jakiś ty mundry.

Pozytyw? No nie przesadzaj. Przecież na farcie.

Skończyło się okno na napiepszanie ? To zaczynasz bredzić jak potłuczony.

Kretyn.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując