Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 28.02.2024, 23:37
W końcu była inna gra.
W końcu nie graliśmy schematami.
Trenerze może czas grać na 2óch napastników ?
Fatalne stałe fragmenty szczególnie rzuty rożne.
Odpowiedz cytując