Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#297
Stary 28.02.2024, 23:00
Jezu jakie to jest odświeżające widzieć jak przeciwnik Wisły ustawia się do obrony już na połowie boiska a nie na 20 metrze.
....a nie widziałem tego od meczu z Pruszkowem.
Odpowiedz cytując