Cytat:
|
Sraczka się nasila bo jakby czasem udało się jutro przejść Widzew. To się okno na biadolenie zamknie.
|
Póki co to ty mordę zamknąłeś i już nie piejesz jaki Rude i Jaro zajebisty.
Ty na prawde myslisz, ze ja jestem taką chorągiewą jak ty, ze wynik jednego meczu (moze jeszcze na farcie wygranego) zmieni moje zdanie? Ty myslisz, ze 1 czy 5 wygranych meczy zmieni fakty i będzie to oznaczalo, ze Królewski nie kłamie? Że Rude nie chciał nam wcisnąć po znajomosci kalekę - skoro nasz sztab go odrzucil to on chyba czucia w nogach musial nie miec, ten Ghańczyk cały. Kogo ostatnio nasz sztab odrzucil? Skoro Basha, Żyro, Sapała i Junca się nadawali?
Jesteś takim samym szkodnikiem jak Królewski. Co śmieszniejsze Rude tym Ghańczykiem się wpasowuje w obraz dojenia Wisły - i to jest ciekawy wątek, któremu warto się przyjrzeć. Miał być super trener, a coś dziwne to wyglądało, że Kiko go znał, a teraz gościu chce jakąś swoją rok nie grającą kalekę wciskać do klubu, gdzie jest plaga kontuzji i szukają kogoś na szybko do grania.
Cytat:
A co ma trener do rzeczy jak jest specjalista od przygotowania fizycznego i sztab medyczny, fizjoterapeuci?
Jak już to miej pretensje do sztabu medycznego że dają zielone światło na zatrudnienie kalek bez kolan: Basha, Żyro, Sapała, Pareira - tylko ostatnich dwóch okienkach.
|
Ja nie mówię, ze Rude jest tu tylko winny. Wiadomo, że głównie inni ale z drugiej strony skoro Rude jest przedstawiany jako nadtrener, trener nowoczesny, korzystający z technologii, wykształcony w tym kierunku, sam szkoli innych to chyba do uja pana on też powinien mieć w zakresie przygotowania jakąś wiedzę, jakiś swój plan i pogląd, i powinien mieć narzędzia aby stan zawodników badać? Powinien się w tym orientować.
Był tu zapowiadany jako znawca wszystkie, a się okazuje, ze nawet wraz ze sztabem nie umie zespołu przygotować. Mało tego, umieć, nie umieć kij w to, oni ich zajechali i się połamali wszyscy, od młodych po starych włącznie.
Cytat:
|
Nie naciągaj tak gumki bo ci pęknie i przyj.ebie w czoło
|
Pawełku, nie podniecaj się tak bo co prawda może gumka w majtkach ci nie pęknie ale lekki namiocik się zrobi