gizmowisla napisał(a):

|
wiec mysle ze tak duza liczba konczacych sie kontraktow to nie najgorsza sprawa : i w przypadku CUDU jak awans - jak i w dalszej grze w 1 lidze ....mozna tylko zalowac ze w dacie CZERWIEC 2024 nie zalapali sie jeszce Colley i Sapala
|
Czy to akurat oznacza, że tej kadrze,. której kończą się umowy aż tak bardzo zależy na awansie?