Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93724
Stary 28.02.2024, 02:48
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
akurat te kontrakty patalachow to jedyny pozytyw ....awansujemy ( sci-fi) to soe pozbedziemy szrotu ktory i tak bysie nie absolutnie nie nadawal na ekstraklase - nie awansujemy w tym roku to koniec c wielkich marzen o powrocie i walka o utrzymanie- nowa kadra , TANIA , nie kontuzjogenna - dlatego bardzo zdziwilem sie podpisaniem nowej umowy z MEGA przecietnym Łasickim czy himerycznym Jarochem ( ktory na ekstraklase to co najwyzej gleboka rezerwa ) ...... w czerwcu nareszcie koncza sie kotrakty : Goku , Jaroch ( juz niestety nie) Junca, Raton , Carbo , Alfaro ., Enko , Villar, Sobczak , Lasicki ( niestety jak z Jarochem ) , Zyro , Talar, Basha , Broda ...... z tej calej Armii skorokopaczy to jedynie Goku (moze) by sie nadawal na zmiennik w ekstraklasie , Villar - tak samo - solidny zmiennik , i Talar ( tak na wyrst troche ) i Carbo - jako zawodnik podstawowego skaldu ....cala reszta nie nadaje sie absolutnie ani do ekstraklasy ani do 1 ligi ( no chyba ze do druzyny ktorej jedynym celem jest utrzymanie ) .....wiec mysle ze tak duza liczba konczacych sie kontraktow to nie najgorsza sprawa : i w przypadku CUDU jak awans - jak i w dalszej grze w 1 lidze ....mozna tylko zalowac ze w dacie CZERWIEC 2024 nie zalapali sie jeszce Colley i Sapala
Goku ma dłuższy kontrakt (zapłaciliśmy za niego). Z kontraktów to kończy się jeszcze Niewiadomskiemu (tak, jest taki ananas na liście płac).
Niestety, wszystko to co powyżej to płotki, najwięcej zarabiają Uryga, Colley, Fazlagić, Młyński - czyli kolesie z kontraktami jeszcze z Ekstraklasy. Dodajmy do tego że wszyscy powyżsi są absurdalnie przepłaceni.
Do tego zgraja młodych pseudotalentów z którymi hurtowo podpisywaliśmy kontrakty, jak Szywacz, Olejarka, Dziółka, masa leszczy z akademii. Większość z nich nadaje się maks na trzecią ligę, może.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując