Jaroo1 napisał(a):

To ten wielki Rude, trener przyszłości ze statystykami w jednym palcu, nie ogarnął, że jak ma takie kaleki to trzeba ich jakoś inaczej prowadzić?
Rozumiem, że Sobol się na niczym nie zna i tego nie ogarnia ale taki trener ogarnięty, to chyba powinien coś z tym zrobić?
|
A co ma trener do rzeczy jak jest specjalista od przygotowania fizycznego i sztab medyczny, fizjoterapeuci?
Jak już to miej pretensje do sztabu medycznego że dają zielone światło na zatrudnienie kalek bez kolan: Basha, Żyro, Sapała, Pareira - tylko ostatnich dwóch okienkach.
Cud że tego Boatenga ktoś zablokował...