Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28507
Stary 27.02.2024, 20:55
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
To ten wielki Rude, trener przyszłości ze statystykami w jednym palcu, nie ogarnął, że jak ma takie kaleki to trzeba ich jakoś inaczej prowadzić?

Rozumiem, że Sobol się na niczym nie zna i tego nie ogarnia ale taki trener ogarnięty, to chyba powinien coś z tym zrobić?
A co ma trener do rzeczy jak jest specjalista od przygotowania fizycznego i sztab medyczny, fizjoterapeuci?
Jak już to miej pretensje do sztabu medycznego że dają zielone światło na zatrudnienie kalek bez kolan: Basha, Żyro, Sapała, Pareira - tylko ostatnich dwóch okienkach.

Cud że tego Boatenga ktoś zablokował...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.02.2024 o godz. 21:02.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując