Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93722
Stary 27.02.2024, 20:54
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Nawet jeśli część pensji jest podana na podstawie domysłów to skoro np:

1. Wpis Krolewskiego z wczoraj, aktualnie płacimy 915 tys zł miesiecznie na pensje 28 zawodnikom = rocznie wychodzi 10,99 mln - na tej stronie jest podana kwota roczna 11,3 mln - także skoro te kwoty się zgadzają to i wielce prawdopodobne jest, że każda z pensji naszych piłkarzy na tej stronie jest trafiona - inaczej Goku czy Uryga lub Villary musieliby zarabiać po 20 tys, tak samo Gogóły i Olejarki po 20-30 tys żeby łącznie wychodziło te 11 mln.

2. Średnio nasi piłkarze zarabiają 32 tys na miesiąc = pasuje to do tego całościowego budżetu rocznego na tej stronie, pasuje do tych kwot co zarabiają Urygi i Hiszpanie - wiadomo, ze oni musza zarabiać po 40-60 tys, bo jak Olejarki, Dudy i Brody mają po 5-10 tys, to wtedy średnio wszystkim wyjdzie 30 tys.

3. Jak się poszuka na necie ile zarabiają najlepiej zarabiający piłkarze w ekstraklasie to te kwoty z tej strony się zgadzają. Skoro im się zgadzają to reszcie też powinny

4. Nieważne są tu nawet pojedyncze kwoty czy metodologia liczenia, bo może Legia płaci za premie 2 razy więcej niż z pensji? Każdy klub tu będzie robił inaczej więc nigdy 1 do 1 się nie porówna żadnego klubu. Niemniej każdy klub podaje też jakieś dane co do budżetu płacowego. Jeśli spojrzymy na te budżety ogółem, to już widać skalę patologii w Wisle Kraków

5. Pensje, które podałem, nawet jak się nie zgadzają to jednak szokujące jest samo zestawienie budżetów. A jeśli ta strona podaje realne pensje, nawet nie 100% dokładne, to część danych sie zgadza i szokuje, bo wtedy widać, ze np bramkarz Rakowa zarabia niewiele więcej niż Raton, bo np stać by nas było na Jodłowców, na młodych utalentowanych Polaków z ekstraklasy!
To nie szokuje,albo inaczej,to już nie szokuje bo kwota jaką przeznaczamy na wynagrodzenia jest już chwilę znana.
Dobrze by było żeby docierało to do coraz większej liczby osób zanim znowu napiszą "Świetny transfer szefie"
Nie tak dawno w którymś raporcie była kwota jaką Wisłę kosztuje 1 punkt.To jest dramat
Odpowiedz cytując