Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93718
Stary 27.02.2024, 18:26
Cytat:
Nowe transfery w oczach trenera Rude (przypomnę, ze mamy przed sobą 3 miesiące grania):
Omrani- wygląda dobrze ale potrzebuje czasu. Będzie potrzebny w przyszłości
Cziczkan: wygląda dobrze ale potrzebuje czasu. Bedzie potrzebny w przyszłości.
Dziedzic: jak wyżej.
I ten człowiek chciał zatrudnienia Boatenga, ktory jest po 220 dniach kontuzji
Czy leci z nami pilot?
Jak to inaczej nazwać niż działanie na niekorzyść spółki? Niegospodarność? Dojenie Wisły?

Naszym celem "jest" awans i budowa klubu na przyszłość
Awans - mamy 15 (już 13) meczów żeby awansować, ściągamy kaleki, które nawet nie zagrają w tej rundzie i mamy plagę kontuzji
Budowa na przyszłosć - mając Bashę, Sapałę, Juncę, Żyrę i paru innych dalej nasza budowa na kolejne sezony polega na ściąganiu ludzi z kontuzjami lub zapuszczonych.
Serio?

Przecież to jest jak mafia, jebią Wisłę jak się da, a Jaro jeszcze przyklaskuje i mówi o klubie przyszłości. MADA była zła bo tajemnicza i pewnie do prania pieniędzy, no to mamy duet Kiko-Rude (hmm Rude to koleżka Kiko, może sobie przybili układzik do jebania Jarusia) + naiwny/głupi Jaruś.

To wygląda co raz gorzej.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując