Cytat:
Nowe transfery w oczach trenera Rude (przypomnę, ze mamy przed sobą 3 miesiące grania):
Omrani- wygląda dobrze ale potrzebuje czasu. Będzie potrzebny w przyszłości
Cziczkan: wygląda dobrze ale potrzebuje czasu. Bedzie potrzebny w przyszłości.
Dziedzic: jak wyżej.
I ten człowiek chciał zatrudnienia Boatenga, ktory jest po 220 dniach kontuzji
Czy leci z nami pilot?
|
Jak to inaczej nazwać niż działanie na niekorzyść spółki? Niegospodarność? Dojenie Wisły?
Naszym celem "jest" awans i budowa klubu na przyszłość
Awans - mamy 15 (już 13) meczów żeby awansować, ściągamy kaleki, które nawet nie zagrają w tej rundzie i mamy plagę kontuzji
Budowa na przyszłosć - mając Bashę, Sapałę, Juncę, Żyrę i paru innych dalej nasza budowa na kolejne sezony polega na ściąganiu ludzi z kontuzjami lub zapuszczonych.
Serio?
Przecież to jest jak mafia, jebią Wisłę jak się da, a Jaro jeszcze przyklaskuje i mówi o klubie przyszłości. MADA była zła bo tajemnicza i pewnie do prania pieniędzy, no to mamy duet Kiko-Rude (hmm Rude to koleżka Kiko, może sobie przybili układzik do jebania Jarusia) + naiwny/głupi Jaruś.
To wygląda co raz gorzej.