Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93717
Stary 27.02.2024, 18:01
Ale sezon spadkowy już przed zatrudnieniem wujka był jedną wielką patologią.

Zaciąg czechosłowacki + inni, wymarzony trener z Czech, dyrektor sportowy z Arsenalu + najważniejsze: błogosławieństwo samego Daniela Obajtka.

O wodzu z Pcimia pisowskie gadzinówki przekonywały, że jest zdolny zamienić wodę w wino.

Propagandziści z Wisły dodawali, że Daniel ma zainwestować setki milionów złotych albo jeszcze więcej, a Wisła będzie liczyła się w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

Latem 2021 r. Twitter grzał się do czerwoności za sprawą chociażby takich propagandzistów władzy jak Krzysiek Kiewicz.

Wtedy puchary wydawały się oczywistością, a być może nawet walka o MP.

Takie były zapowiedzi.

Nie po to sprowadzano zawodników za kilkaset tysięcy euro, aby męczyć się w pierwszej lidze.

To trzeba policzyć, ile tu Wisła zmarnowała pieniędzy.

Sprawa rozeszła się po kościach, a dodatkowo zatrudnienie wujka w ramach wzmocnienia pisowskiego układu truskolaskiego spowodowało spadek po pamiętnej serii.

Tą słynną konferencję pospadkową mogę uznać za zjazd grabarzy, którzy mieli jeszcze pretensje o uzasadnioną krytykę.

Wtedy powinni siedzieć cicho, oddać Wisłę za darmo i odejść w hańbie raz na zawsze.

Jak wiemy, Królewicz, Jażdżyniak i Święty do dnia dzisiejszego nie odeszli.

Władzy nie chcą oddać.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 27.02.2024 o godz. 18:05.
Odpowiedz cytując